Pridajte zaujímavú inšpiráciu

Veľmi radi by sme zozbierali a zverejnili zaujímavé podnety a inšpirácie, ktoré sa týkajú vyrovnávania sa s krízovou situáciou spôsobenou šírením ochorenia COVID-19 a prerušením vyučovania v školách. Budeme radi, keď sa s nami podelíte o inšpirácie z praxe, ktoré sa vám počas krízovej situácie podarili. Zároveň sa tak pripravíme na prípadnú druhú vlnu ochorenia, a s tým súvisiacich opatrení. Táto kríza nám priniesla nielen výzvy, ale aj príležitosti posunúť sa v mnohých oblastiach vzdelávania.

Aké riešenia a metódy ste vytvárali alebo volili, aby ste aj počas prerušeného vyučovania v školách udržali kvalitu vzdelávania na čo najvyššej úrovni?

Podeľte sa o vaše skúsenosti a vedomosti. Môže ísť napríklad o systém vašej práce, rozdelenie činností, návrhy realizovania všeobecných opatrení a usmernení v praxi, podporu žiakov v riziku a bez prístupu k internetu, príbehy, zážitky, čokoľvek, čo iným školám a organizáciám pomôže sa inšpirovať.

Prosíme, vyhnite sa posielaniu odkazov na zaujímavé stránky, pracovných listov a vzdelávacích materiálov. Našim zámerom je dať priestor naozaj originálnym inšpiráciám z praxe. Všetky podklady prechádzajú základnou recenziou, aby neboli v rozpore so všeobecne záväznými nariadeniami.

Súhlasím so zverejnením mena a e-mailu pri zaujímavej inšpirácii na webstránke ucimenadialku.sk 
Nesúhlasím so zverejnením mena a e-mailu pri zaujímavej inšpirácii na webstránke ucimenadialku.sk